Головна Розмістити оголошення Платформи оголошень Передплата на газету

Правила подачі оголошень

 1. Через сервіс «Оголошення Онлайн» дозволяється подавати тільки оголошення, які відповідають Правилам подачі оголошень на сайті oo.cn.ua.
 2. Тільки адміністрація сайту oo.cn.ua має право оновлювати і змінювати Правила подачі оголошень.
 3. Сервіс «Оголошення Онлайн» має право блокувати оголошення і облікові записи їх власників за порушення правил розміщення оголошень, а також при наявності численних скарг на оголошення. Оголошення повинні відповідати Правилам подачі оголошень на сайті oo.cn.ua.
 4. Неприпустимо пропонувати заборонені законом товари, послуги, роботи і пропозиції.
 5. Подавайте оголошення тільки про реальні послуги, товари і пропозиціях про роботу.
 6. Реклама будь-якого роду, інформація про аукціони і акції в оголошеннях заборонені. В оголошеннях повинні бути описані тільки реальні товари і послуги.
 7. В оголошеннях заборонено розміщувати посилання на портали, форуми, сайти знайомств і ін.
 8. Текст оголошення повинен становити не більше 25 слів і мати не більше 3 контактних телефонів.
 9. Подаючи оголошення, вказуйте максимально вірну рубрику, а також дійсну інформацію про місто і регіон, в якому знаходиться товар, послуга або робота.
 10. Подавайте оголошення, тільки якщо вашою метою є продаж товарів. Ви не маєте права розміщувати запит про покупку, інформацію про знахідку або втрати, прохання про матеріальну допомогу та ін.
 11. Оголошення з пропозиціями про роботу в інтернеті (наприклад: «Легкий спосіб заробітку онлайн», «Знайди собі роботу до душі і заробляй $ 1000») заборонені.
 12. Оголошення, що містять будь-якого роду інформацію еротичного, порнографічного, нецензурного, екстремістського характеру, заборонені.
 13. Оголошення, що містять будь-якого роду інформацію про ворожіння і пророкування на картах Таро, рунах і т. п., заборонені.
 14. В описі товарів не допускається незаконне використання логотипів відомих брендів, фірм і корпорацій.
 15. Не використовуйте спеціальні символи та іноземну мову для написання назви. Оголошення подаються тільки українською або російською мовою.
 16. Описувати тільки той товар, який зображений на фото.
 17. Розміщення фото і зображень з водяними знаками заборонено.
 18. Вказуйте ціну цілим числом. Валюта, яка використовується для вказівки ціни, - гривня. Інша валюта може використовуватися тільки в рубриках «Нерухомість» і «Транспорт». Після вказівки ціни в іншій валюті в рубриках «Нерухомість» і «Транспорт» вона буде переведена в гривню за курсом НБУ.
 19. В оголошеннях в категорії «Знайомства» заборонено:
  • розміщувати посилання на сайти порнографічного або еротичного змісту, а також на сайти знайомств;
  • пропонувати інтимні послуги;
  • подавати оголошення від імені інших фізичних або юридичних осіб;
  • використовувати в назві оголошення номера телефонів, електронних адрес або id соціальних мереж.
 20. У рубриці «Знайомства» для друкованих видань публікуються тільки ті оголошення, в яких для відповіді зазначений спосіб зв'язку ( «до запитання», електронну адресу або абонентська скринька).
 21. Розміщувати оголошення в рубриці «Знайомства» можуть тільки особи, які досягли 18 років.
 22. Оголошення про втрату документів, печаток і повідомлення про ліквідацію підприємств приймаються тільки офлайн в Центральному пункті прийому оголошень при наявності відповідних документів.
 23. Оголошення, абсолютно не зручні для друку (за змістом або з етечних міркувань), а також інформація яких суперечить законодавству України, - не публікуються.
 24. Оголошення, в яких йдеться про діяльність, що підлягає ліцензуванню відповідно до Закону України «Про ліцензування питань комерційної торгівлі видів господарської діяльності» № 1775-14 від 01.06.2000 та статті № 27 Закону України «Про рекламу» від 03.07.1996, повинні містити номер, дату видачі ліцензії та назву органу, який ії видав.
 25. Відповідальність за інформацію, яка міститься в рекламі і приватних оголошеннях, несуть їх подавачі.
 26. Деякі подавачі оголошень і реклами можуть проявити недобросовісність в контактах з вами. Будь ласка, будьте обережні і завбачливі.
 27. При будь-яких обставинах сервіс «Оголошення Онлайн» не несе відповідальності за достовірність інформації, що публікується у всіх видах оголошень, а також не дає ні усних ні письмових гарантій, пов'язаних з публікацією вищевказаних матеріалів.
 28. Будь-яке оголошення, якщо виникає необхідність, може бути змінено на розсуд редакції.
 29. Сервіс «Оголошення Онлайн» не несе ніякої відповідальності за невихід або затримку публікації матеріалів, які не відповідають Правилам подачі оголошень.