Головна Розмістити оголошення Платформи оголошень Передплата на газету

OBYAVA.ua – українська дошка безкоштовних оголошень, сучасний сайт, що швидко здобуває популярність. Його сервісами користуються жителі усіх регіонів України. Щоденно OBYAVA.ua відвідують близько 80 тисяч користувачів. На сайті вони знаходять усі необхідні речі та послуги, розміщують нові оголошення про продаж товарів, оренду квартир, пошук нових знайомств. Це дозволяє OBYAVA.ua входити до числа найкращих дошок оголошень в Україні.

0462_logo

0462.ua – сайт міста Чернігова, інформаційний web-ресурс, що динамічно розвивається. Щоденно його відвідують близько 10 тисяч унікальних користувачів, і кількість відвідувачів постійно зростає. Щомісячна аудиторія сайту – 200 тисяч уніків. Сайт – у трійці лідерів за всіма ключовими запитами, які пов’язані з Черніговом. Головні розділи сайту – «Новини», «Фото та відео», «Афіша», «Каталог підприємств». Також популярністю користується розділ «Оголошення».

GOROD.cn.ua – головний інформаційний портал Чернігівського регіону, найпопулярніший серед чернігівців web-ресурс. Щодня його відвідують понад 12 тисяч унікальних користувачів. Місячна аудиторія сайту – понад 300 тисяч уніків. Лідер за основними ключовими запитами в Google, які пов'язані з Черніговом. Основне наповнення сайту – новини Чернігівського регіону, також на сайті є популярний розділ приватних оголошень.

slavutych_logo

Slavutich.cn.ua – головний інформаційний портал міста Славутич. Щодня його відвідують близько 800 унікальних користувачів. Місячна аудиторія сайту – понад 12 тисяч уніків. Лідер за основними ключовими запитами в Google, що пов'язані зі Славутичем. Основні розділи сайту – «Новини», «Блоги», «Оголошення».

mynizhyn_logo

MyNizhyn.com – головний інформаційний портал міста Ніжин. Щодня його відвідують 6–8 тисяч унікальних користувачів для того, щоб дізнатися усі головні новини Ніжинського регіону. Місячна аудиторія сайту – понад 120 тисяч уніків. Один з лідерів за основними ключовими запитами в Google, які пов'язані з Ніжином. На сайті дуже популярний розділ оголошень.

AVISO.ua – всеукраїнський авторитетний портал оголошень. На інформаційному ринку України з 1991 року! Тематика: Нерухомість, Ремонт, Будівництво, Робота, Послуги та інші розділи. Щоденна відвідуваність порталу aviso.ua становить приблизно 75 тис. осіб. «Гаряче оголошення» має вищий пріоритет і розташовується на головних сторінках розділів, а також на верхніх позиціях у списку оголошень у відповідній рубриці. Складається з заголовка (25 символів), тексту (125 символів), ціни, фото та посилання.

sumy_logo

GOROD.SUMY.ua – популярний інформаційний сайт міста Суми. Новини, афіша, авторські дописи. Щодня його відвідують сотні і тисячі унікальних користувачів для того, щоб дізнатися усі головні новини сумського регіону. Один з лідерів за основними ключовими запитами в Google, які пов'язані з Сумами. На сайті є достатньо популярний розділ оголошень.

«Сім Днів» - чернігівська міська газета. Це авторитетний тижневик з місцевими новинами, тематичними статтями, інтерв'ю, порадами та відповідями на питання читачів. Газета має велику і лояльну аудиторію, яка їй довіряє і прислухається до думкою редакції. Оголошення розміщуються на 12 сторінці газети у вигляді блочної реклами. Найкращий результат дають оголошення про послуги для дому, сім'ї та господарства: те, що потрібно всім.

Газета «Весть» – улюблене чтиво багатьох жителів Чернігова та Чернігівського району. До речі, мешканці області також читають цю газету. У «Вести» найсвіжіші міські новини, розповіді про людей, кожні два тижні сторінка «Здоров’я» та кулінарна сторінка. Тираж до шести тисяч примірників. Виходить що-четверга. Обсяг 16 сторінок.

«Вісник Ч» – одна з найбільш відомих і незалежних газет Чернігівщини. Разовий наклад видання – 42 000 примірників. Передплатників – 98%. Охоплює всі сфери життя і діяльності міста та області. Забезпечує абсолютне покриття пропонованої цільової аудиторії. Видається українською мовою.

«ГАРТ» – Чернігівський обласний тижневик. Найтиражніша газета міста Чернігова та області! (тираж тижня 50 тисяч примірників). Охоплює кожен куточок Чернігівщини. Виходить щочетверга. Аудиторія газети 40+.

«Оголошення Чернігова» – газета приватних оголошень. Із серпня 2020 року об'єднана в одне велике видання разом з популярною чернігівської міської газетою «Семь Дней». Наклад видання – близько 5 тисяч примірників. Воно має і найбільший обсяг інформації серед чернігівських газет – 32 сторінки формату А3. Газета виходить щотижня по четвергах. Аудиторія видання – платоспроможні люди переважно середнього і старшого віку, підприємці. У кожному випуску газети друкується близько 5 тисяч свіжих оголошень.