Головна Розмістити оголошення Платформи оголошень Передплата на газету

Про нас

ОГОЛОШЕННЯ ОНЛАЙН - це новий сервіс для розміщення ваших оголошень на сторінках кращих інтернет-сайтів і газет Чернігову та всієї України. Цей сервіс розроблено на базі Центрального пункту прийому оголошень «Чернігівської Медіа Групи», що знаходиться за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка, 42, 1-й поверх. І якщо вам зручніше та комфортніше розміщувати оголошення не в онлайні, а при безпсоередньому спілкуванні зі співробітниками пункту, ми завжди раді вас бачити за цією адресою.

Наші співробітники мають 20-річний досвід ефективного розміщення оголошень клієнтів. Ми пропонуємо для оголошень тільки кращі платформи, які довели свою ефективність. Головна перевага цього сервісу полягає в тому, що ви можете розмістити своє оголошення одночасно на кількох платформах, таким чином значно збільшуючи його ефективність. Таке пакетне розміщення оголошення забезпечує значну кількість дзвінків клієнтів і потенційних покупців вашого товару.

Сервіс дуже простий у використанні. Для того щоб розмістити своє оголошення, пройдіть просту і швидку реєстрацію на сайті. Потім напишіть текст оголошення, виберіть необхідний вам набір платних послуг для збільшення ефективності оголошення та оплатіть вибрані послуги своєї банківською картою. Після обробки оголошення нашим модератором воно розміщується на обраних вами платформах.

Крім розміщення оголошень, на сервісі можна оформити підписку на газету «Сім Днів». Зробити це можна дистанційно, не виходячи з дому, з оплатою банківською картою.

Центральний пункт прийому оголошень

Контактні телефони: (098) 428-27-10
E-mail:
Viber: (098) 428-27-10